Editura Evrika Cum sa vinzi o pereche de bocanci in toiul verii - Petra Boanta

Anul publicării: 2019

ISBN: 978-606-94572-5-2

Cod Produs: 9786069457252 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Cum sa vand ceva ce NU SE POATE VINDE? Pur si simplu nu inteleg de ce socotelile de acasa nu se potrivesc cu cele din targ. De ce merg sa cumpar hartie igienica si vanzatorul ala reuseste sa-mi bage pe gat confeti pentru petrecere si manusi de gradinarit? Nici macar nu aveam nevoie de asa ceva si totusi AM CUMPARAT!

Oare trebuie neaparat sa ma implic in ultimul hal atunci cand vreau sa vand ceva, cuiva? Nu se poate mai simplu?

Ba da, sigur ca se poate mai simplu. Mai simplu, mai putin, mai ieftin, mai sarac, mai fara clienti, mai fara vanzari si mai fara profit.

„Petra ne ofera o lectura spumoasa, presarata cu povesti amuzante, emoti- onante, lectii valoroase si tehnici testate de vanzari si marketing care ne vor schimba radical perceptia cu privire la rolul pe care il are un VANZATOR in orice organizatie.'”

Mark C. Lukacs,
Communication Strategist | Event Planner | Trainer