Editura For You Invata cum sa comunici cu ingerii in 21 de zile – Doreen Virtue

Anul publicării: 2018

ISBN: 978-606-639-200-6

Cod Produs: 9786066392006 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Ingerii ne pot ajuta in orice problema, din orice domeniu al vietii: sanatate, iubire, prietenie, animale de companie si chiar tehnologie! Doreen Virtue a creat in acest scop Angel Therapy®, un sistem ce ne permite sa ne conectam cu puterea divina a ingerilor. Asadar, de cate ori te confrunti cu o problema, cheama-i pe ingeri in ajutor folosind cartea de fata, ce iti pune puterea lor in maini, indiferent unde te-ai afla.

In doar 21 de zile, vei descoperi metoda prin care sa te conectezi cu aceste incredibile puteri celeste. Textele binecunoscutei si apreciatei autoare Doreen Virtue te pun in legatura cu arhangheli, cu maestri si alte fapturi spirituale, in acest curs rapid si usor de aplicat in viata de zi cu zi.

Invata cum sa-ti imbunatatesti comunicarea cu ingerii in numai 21 de zile!
DOREEN VIRTUE

Licentiata in psihologie la Chapman University si fosta psihoterapeuta, Doreen sustine in prezent ateliere online pe teme abordate in cartile ei. Activitatea ei a fost prezentata la Oprah, la CNN si BBC, precum si in publicatii din intreaga lume. Crescuta de parintii ei in religia New Thought (Noua Gandire), ea si-a schimbat calea spirituala in ianuarie 2017, dupa ce a avut o viziune cu Iisus. Acum isi dedica timpul pentru a-i ajuta pe oameni sa se reconecteze cu Iisus si militeaza pentru drepturile animalelor si copiilor din intreaga lume prin organizatia Compassion International.

Invata cum sa-ti imbunatatesti comunicarea cu ingerii in numai 21 de zile!