Editura For You Conectarea cu ingerii pe intelesul tuturor. Cum sa-ti vezi, sa-ti auzi si sa-ti simti ingerii – Kyle Gray

Editura: For You

Autor: Kyle Gray

Anul publicării: 2020

ISBN: 978-606-639-355-3

Cod Produs: 9786066393553 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Afla cum sa comunici cu ingerii si cum sa le interpretezi semnele pentru vindecare, sprijin si indrumare!
Kyle Gray este unul dintre cei mai cautati experti in ingeri din Marea Britanie. El si-a descoperit darul spiritual la frageda varsta de 4 ani si acum isi dedica viata pentru a-i ajuta pe ceilalti sa-si cultive propriile talente intuitive.

In cartea Conectarea cu ingerii pe intelesul tuturor, Kyle iti arata cum sa iei legatura cu ingerii si sa-ti aduci prezenta lor divina si iubitoare in toate domeniile vietii, pentru transformari puternice. O sa inveti:

cum sa te conectezi cu ingerul tau pazitor
cum sa vezi, sa auzi si sa simti prezenta ingerilor
modalitati de comunicare cu ingerii si metode puternice de a obtine ajutorul lor
cum sa primesti mesaje de la ingeri si sa ai incredere in indrumarea lor
diferitele tipuri de ingeri si rolul lor in fiecare aspect al vietii tale
Invita-i pe ingeri in viata ta si accepta ajutorul lor! Se vor petrece miracole!
Este un expert in ingeri cu o conexiune spirituala remarcabila, pe care a hranit-o prin practica si studiu pe termen lung. Este autorul a sase carti de succes si coautor a trei pechete de carti-oracol. Kyle isi dedica viata pentru a-i ajuta pe ceilalti sa-si descopere darurile spirituale si gazduieste in mod regulat ateliere si evenimente in intreaga lume.

cum sa te conectezi cu ingerul tau pazitor
cum sa vezi, sa auzi si sa simti prezenta ingerilor