Editura For You Dumnezeu si minunile din viata noastra. Editie revizuita – Neale Donald Walsch

Editura: For You

Autor: Neale Donald Walsch

Editia: revizuita

Anul publicării: 2017

ISBN: 978-606-639-168-9

Cod Produs: 9786066391689 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Dumnezeu si minunile din viata noastra, editie revizuita
Din toate colturile lumii si din toate straturile sociale, cititorii cartilor Conversatii cu Dumnezeu i-au scris lui Neale Donald Walsch despre propriile lor experiente traite cand Dumnezeu a fost prezent in viata lor. Povestile lor despre sincronicitati incredibile, despre coincidente extraordinare si despre miracole de zi cu zi sunt adunate aici, in aceasta carte plina de caldura.

Sunt povesti spuse de oameni obisnuiti, care au trait experienta de a le fi atinsa viata de catre Dumnezeu in moduri reale, vizibile si concrete. Walsch introduce aceste relatari intr-un mod maiestrit printre conceptele si mesajele prezentate in Conversatii cu Dumnezeu.

Aceste intamplari minunate si uluitoare iti arata modul in care si tu poti trai asemenea miracole, precum si faptul ca ele se afla peste tot in jurul nostru.
NEALE DONALD WALSCH

A schimbat modul in care gandesc milioane de oameni de pe intregul Glob. La cererea cititorilor, Neale a creat mai multe asociatii care pledeaza pentru pace, claritate si iubire (Fundatia CWG, CWG pentru Parinti, Echipa Umanitatii, Conversatia Globala etc.). Cele trei volume din Conversatii cu Dumnezeu au fost bestselleruri in topul New York Times vreme de peste doi ani. Cartile scrise de el vorbesc despre spiritualitate si aplicatiile sale in viata cotidiana. Cuvintele acestui autor profund si talentat au fost traduse in 37 de limbi si au ajuns pe toate continentele. Editura For You le-a adus cititorilor romani peste 15 titluri semnate de Neale Donald Walsch.

Dumnezeu si minunile din viata noastra, editie revizuita