Editura For You Omniversul. Inteligenta transdimensionala, calatoria in timp, Viata de Apoi si colonia secreta de pe Marte – Alfred Lambremont Webre

Editura: For You

Autor: Alfred Lambremont Webre

Anul publicării: 2019

ISBN: 978-606-639-309-6

Cod Produs: 9786066393096 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Suntem cu totii cetateni ai Omniversului, matricea cuprinzatoare de energie, spirit si inteligenta care contine tot ceea ce exista: toate universurile din cadrul multiversului, precum si dimensiunile spirituale centrate in jurul Sursei divine pe care multi o numesc Dumnezeu.

In acest ghid stiintific al Omniversului, Alfred Lambremont Webre reveleaza dovezi uimitoare despre viata extraterestra si extra-universala, despre civilizatiile inteligente create de sufletele din Viata de Apoi si despre viata pe Marte. Cartea contine si:

Incursiuni in noua stiinta a Omniversului, in dimensiunile sale spirituale si fizice si in nenumaratele sale civilizatii inteligente.
Detalii despre tehnologiile esentiale pentru calatoria si comunicarea in Omnivers: calatoria in timp, teleportarea si telepatia.
Dezvaluiri ale unor secrete de stat despre tehnologii inovatoare, despre misiunea vehiculelor motorizate ale NASA pe Marte, despre colonia secreta de pe Marte.
Descrierea modului in care sufletele, ca fragmente holografice ale Divinitatii, sprijina crearea planetelor, a sistemelor solare, galaxiilor si universurilor din multivers.
ALFRED LAMBREMONT WEBRE

Absolvent al Universitatii Yale si al Scolii de Drept Yale, bursier Fulbright. A predat economie la Yale si drept constitutional la University of Texas. A fost consilier general la Administratia de Protectie a Mediului din New York, director al Studiului de Comunicari Extraterestre „Jimmy Carter“ Casa Alba din 1977 si delegat al unei organizatii nonguvernamentale la ONU. Este fondatorul exopoliticii, stiinta relatiilor dintre civilizatiile inteligente din multivers.