Editura For You Conversatii cu Dumnezeu. Trezirea speciei.Volumul IV – Neale Donald Walsch

Editura: For You

Autor: Neale Donald Walsch

Anul publicării: 2018

ISBN: 978-606-639-230-3

Stoc limitat
Cod Produs: 9786066392303 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Avem probleme. Dar exista ajutor... daca ascultam.
In mijlocul noptii de 2 august 2016, Neale Donald Walsch s-a trezit atras intr-un dialog nou si total neasteptat cu Dumnezeu, in care s-a confruntat brusc cu doua intrebari:

Oamenii sunt ajutati de Fiinte Foarte Evoluate dintr-o alta dimensiune?
Exista un rol-cheie pe care oamenii sunt invitati sa-l joace in cursul propriei evolutii, aderand la o misiune comuna pentru a sprijini planeta in aceste vremuri critice?
I s-a zis ca raspunsul la ambele intrebari este „da”.

A primit apoi 16 exemple clare despre modul in care Fiinte Foarte Evoluate reactioneaza la viata diferit fata de oameni si cum adoptarea chiar a catorva dintre aceste comportamente poate schimba cursul istoriei lumii spre bine – pentru totdeauna.

Aceste informatii constituie structura cartii de fata. Ea este o invitatie puternica pentru fiecare cititor de a stabili terenul pentru explorarile extraordinare ce urmeaza. Continuand din punctul unde s-a oprit Volumul 4 din seria Conversatii cu Dumnezeu, revelatiile despre Fiintele Foarte Evoluate si despre modul in care oamenii obisnuiti pot raspunde chemarii de a ajuta la trezirea speciei umane iti vor extinde viziunea asupra viitorului personal si colectiv.
NEALE DONALD WALSCH

A schimbat modul in care gandesc milioane de oameni de pe intregul Glob. La cererea cititorilor, Neale a creat mai multe asociatii care pledeaza pentru pace, claritate si iubire (Fundatia CWG, CWG pentru Parinti, Echipa Umanitatii, Conversatia Globala etc.). Cele trei volume din Conversatii cu Dumnezeu au fost bestselleruri in topul New York Times vreme de peste doi ani. Cartile scrise de el vorbesc despre spiritualitate si aplicatiile sale in viata cotidiana. Cuvintele acestui autor profund si talentat au fost traduse in 37 de limbi si au ajuns pe toate continentele. Editura For You le-a adus cititorilor romani peste 15 titluri semnate de Neale Donald Walsch.

Avem probleme. Dar exista ajutor... daca ascultam.

Oamenii sunt ajutati de Fiinte Foarte Evoluate dintr-o alta dimensiune?
I s-a zis ca raspunsul la ambele intrebari este „da”.