Editura For You Forta si Miracole. Editie revizuita – Stuart Wilde

Anul publicării: 2019

ISBN: 978-606-639-209-9

Cod Produs: 9786066392099 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
„Multi oameni plutesc prin viata de parca ar avea tot timpul din lume – si, intr-un fel, chiar il au. Dar Eul Superior si-a dat mare osteneala ca sa-i aduca in acest punct si, la cel mai mic dezechilibru, s-ar putea desparti din nou. Trebuie sa privim viata ca pe o sansa de a creste, ca pe o aventura incredibila! Si nimeni nu ar trebui sa lase vreodata sa treaca nici macar o zi fara a incerca sa-si extinda perceptiile si modul personal de exprimare a Fortei.
Crearea de miracole in viata ta nu e un lucru mai complicat decat intelegerea principiilor metafizice ale Legii Universale. Stim ca forta folosita de facatorii de miracole din trecut e disponibila si in prezent.
Miracolele nu sunt daruri de la Dumnezeu; ele fac parte din ceea ce esti, adica Dumnezeu.“ - Stuart Wilde
STUART WILDE

Autorul si conferentiarul Stuart Wilde este un mistic urban, un vizionar modern. A scris 17 carti despre constienta si constiinta, care au fost traduse in 15 limbi. Website-uri: www.stuartwilde.com si www.redeemersclub.com.