Editura For You Firele nevazute ale energiei. Ghidul suprem de curatare a legaturilor care ne limiteaza viata – Denise Linn

Editura: For You

Autor: Denise Linn

Anul publicării: 2019

ISBN: 978-606-639-286-0

Stoc limitat
Cod Produs: 9786066392860 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Protejeaza-ti si tu campul energetic si vindeca-ti eficient toate legaturile!
Numeroase traditii samanice ne demonstreaza ca spre noi, prin noi si dinspre noi curg cordoane, panglici, fire si filamente de energie. Unele fire energetice ne permit sa ne simtim vibranti si puternici. Altele ne epuizeaza si ne slabesc. Majoritatea oamenilor nu sunt constienti de legaturile energetice, desi ele constituie forte foarte puternice si ne influenteaza in fiecare zi.

In Firele nevazute ale energiei, Denise Linn ne impartaseste multe dintre metodele pe care le-a invatat si practicat personal, de-a lungul anilor, pentru gasirea armoniei si a echilibrului in viata prin intelegerea acestor cordoane energetice. Cartea ei exploreaza legatura dintre chakre, respiratie, meditatie, vizualizare, puterea sunetului si multe altele tehnici de autocunoastere si vindecare.

Folosind varietatea de metode si unelte prezentate in carte, vei incepe sa-ti reinnoiesti energia, sa-ti refaci resursele interioare si sa-ti amplifici legaturile energetice benefice, care iti aduc putere. Ca urmare, te vei elibera de atasamentele nesanatoase, de relatiile si spatiile toxice.
DENISE LINN

Si-a inceput calatoria spirituala in adolescenta, cand a trait o experienta la limita mortii. De atunci, a calatorit in diverse locuri pe Glob si a studiat numeroase tehnici de vindecare. A devenit cunoscuta in intreaga lume pentru cartile si conferintele sale despre evolutia Sinelui si dezvoltare personala. A aparut in numeroase documentare si emisiuni de televiziune la nivel mondial, sustine seminare pe sase continente si este fondatoarea Institutul International de Soul Coaching®, ce ofera programe de certificare profesionala in consiliere si regresie in vieti anterioare. Denise a scris 17 de carti, traduse in 28 de limbi.

Protejeaza-ti si tu campul energetic si vindeca-ti eficient toate legaturile!