Editura For You Evanghelia dupa Iisus – Paul Ferrini

Anul publicării: 2018

ISBN: 978-606-639-179-5

Cod Produs: 9786066391795 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
„Poate ca nu sunt prezent aici in trup, dar sunt prezent in iubirea ta. Cand gasesti iubirea in inima ta, stii ca sunt cu tine. E chiar atat de simplu.

Daca ma cunosti in inima ta, vei sti ca dragostea este singurul raspuns la toate problemele tale.

Iubirea traieste in inima fiecarui om. Ai incredere in ea, caci detine puterea de a-ti inalta constienta si de a schimba conditiile in care traiesti. Iubirea este ultima si suprema realitate. Ea este inceputul si sfarsitul, alfa si omega. Este scanteia originara si creatoare, implinirea ei si absoluta ei suficienta.

Sa-I aducem multumiri lui Dumnezeu pentru al Sau Dar al iubirii si iertarii, pentru increderea Sa eterna ca ne vom gasi calea inapoi acasa. Iti multumim, Tata, pentru darul iertarii. Il vom folosi cu intelepciune. Cu el, vom aduce lumina Ta in toate ungherele intunecate ale sufletelor noastre”. (Evanghelia dupa Iisus)

„Cartile lui Paul Ferrini sunt cele mai importante pe care le-am citit. Le studiez ca pe Biblie.” - Elisabeth Kubler-Ross
„Paul Ferrini iti va inspira noi perspective si revelatii si te va determina sa-ti aduci in viata si in lume schimbari autentice.” - Neale Donald Walsch
„Paul Ferrini ne reconecteaza cu Spiritul Interior, cu acel loc unde ne putem vindeca cele mai profunde rani.” - Joan Borysenko