Editura Creator Be Branded sau cum sa devii un profesionist memorabil - Dana Lupsa

Editura: Creator

Autor: Dana Lupsa

Anul publicării: 2019

ISBN: 978-606-029-108-4

Cod Produs: 9786060291084 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Cartea BeBranded este un ghid complet si complex de branding personal care, prin prisma exercitiilor practice, a explicatiilor si a propriei povesti a autoarei, inspira la a descoperi autenticul valorilor si misiunii noastre personale, a le da viata si a le imbraca in „vesmintele" potrivite si apoi a le comunica pline de entuziasm si bucurie.
Dana Lupsa este lector universitar doctor la Universitatea Transilvania din Brasov, Facultatea de stiinte Economice si Administrarea Afacerilor, unde preda, inca din anul 2003, discipline din sfera managementului. Pasiunea pentru comunicare si branding s-a nascut odata cu asociatia pe care o conduce din anul 2014, Asociatia Happy Moms, care are ca scop sustinerea femeilor si mamelor care isi doresc sa devina antreprenoare prin programe educationale si networking. Profesia de PR, consultanta in management, marketing si comunicare, cursurile de branding si comunicare sustinute constant pentru publicul larg sau pentru antreprenoare, preocuparea pentru dezvoltarea personala si spirituala, au condus la ceea azi putem numi brandul Dana Lupsa. Dana lucreaza doar cu femei deoarece le intelege provocarile, stie cum sa le motiveze si ii place sa le ajute sa straluceasca din punct de vedere profesional. Cartea BeBranded este un ghid complet si complex de branding personal care, prin prisma exercitiilor practice, a explicatiilor si a propriei povesti a autoarei, inspira la a descoperi autenticul valorilor si misiunii noastre personale, a le da viata si a le imbraca in ''vesmintele'' potrivite si apoi a le comunica pline de entuziasm si bucurie.