Editura For You Miracolele arhanghelului Mihail. Indrumar despre ingerul curajului, protectiei si pacii – Doreen Virtue

Editura: For You

Autor: Doreen Virtue

Anul publicării: 2022

ISBN: 978-606-639-367-6

Stoc epuizat
Cod Produs: 9786066393676 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357

Arhanghelul Mihail este un protector puternic si ii ajuta pe toti cei care il cheama. In cartea Miracolele Arhanghelului Mihail, Doreen Virtue iti arata numeroasele moduri in care Mihail le aduce pace oamenilor de pretutindeni. Cartea include fascinante relatari adevarate despre cum Arhanghelul i-a protejat pe oameni la volan, le-a indrumat cariera sau le-a salvat copiii.

Vei afla din aceasta carte plina de revelatii si cum sa il contactezi pe Mihail, precum si modalitati de a lucra cu el pentru vindecarea fizica si emotionala – pentru tine, familia, prietenii sau clientii tai.

Deschide-ti inima catre dragostea uimitor de pura si neconditionata pe care o are Mihail pentru oricine ii cauta ajutorul. Minunile Arhanghelului Mihail te vor ajuta sa te simti in siguranta, protejat si foarte iubit!