Editura Curtea Veche Punct ochit, punct lovit. Puterea concentrarii - Brian Tracy

Editura: Curtea Veche

Autor: Brian Tracy

Anul publicării: 2020

ISBN: 978-606-44-0452-7

Stoc limitat
Cod Produs: 9786064404527 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
De ce inca o carte despre succes marca Brian Tracy? Ce ne poate spune nou, pe aceasta tema foarte dezbatuta, celebrul autor motivational? Raspunsul este simplu. Tracy are acea capacitate, dezvoltata de-a lungul a decenii de experienta, de a sintetiza in cat mai putine principii o cantitate uriasa de informatii din foarte multe domenii (marketing, PR, coaching, psihologie etc.). Este motivul pentru care, anual, peste un sfert de milion de oameni de pretutindeni participa la conferintele, seminarele sau discursurile sale tinute in fata angajatilor marilor companii.

Tracy isi prezinta retetele succesului intotdeauna intr-un mod extrem de clar, cu exemple usor de urmat.
  • Punct ochit, punct lovit. Puterea concentrarii - Brian Tracy

Brian Tracy este unul dintre vorbitorii si formatorii de top din intreaga lume. A tinut peste 5 000 de conferinte in mai mult de 50 de tari, pe teme precum leadershipul, strategia, vanzarile, dezvoltarea personala si profesionala si afacerile de succes, individualizandu‑le prin amestecul unic de umor, cunostinte, informatie si inspiratie.