Editura Paralela 45 Top 100 piureuri pentru bebelusi. 100 de mese usor de preparat pentru un bebelus sanatos si fericit - Annabel Karmel

Editura: Paralela 45

Autor: Annabel Karmel

Editia: a 2-a, revazuta si adaugita

Anul publicării: 2019

ISBN: 978-973-47-2904-3

Stoc limitat
Cod Produs: 9789734729043 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Cand preparati singuri mancarea bebelusului, nu numai ca economisiti mai multi bani decat daca ati cumpara de la firme din comert – ci puteti fi siguri astfel ca bebelusul mananca numai cele mai proaspete ingrediente si de cea mai buna calitate.

Aceasta colectie esentiala a lui Annabel cu cele mai gustoase piureuri prezinta 100 de retete usor de preparat, care il vor ajuta pe bebelus, sa fie sanatos si fericit. De la introducerea primelor gusturi si perioada de diversificare pana la mesele bebelusilor cu varste mai mari, toate retetele sunt potrivite pentru copiii cu varsta de cel putin 6 luni. Si, cu toate aceste fructe preferate, cu bunatatea de legume si de peste original preparat, cu piureurile de carne cu paste, mancarurile vor fi atat de delicioase, incat veti dori sa le mancati chiar dumneavoastra!

„Annabel Karmel, guru al alimentatiei bebelusilor.“

Daily Express

„Orice mama care nu are in bucatarie macar una dintre cartile acestei autoare… trebuie sa indrepte lucrurile fara intarziere.“

The Sunday Times
  • Top 100 piureuri pentru bebelusi. 100 de mese usor de preparat pentru un bebelus sanatos si fericit - Annabel Karmel

Este considerata experta britanica numarul unu in nutritie infantila.

Annabel Karmel este mama a trei copii si autoare a numeroase bestselleruri despre alimentatia copiilor, printre care MAREA CARTE DE BUCATE PENTRU BEBELUSI SI COPII MANCACIOSI si TOP 100 DE PIUREURI PENTRU BEBELUSI, aparute in romaneste la Editura Paralela 45.

„Annabel Karmel, guru al alimentatiei bebelusilor.“

Daily Express

The Sunday Times