Editura Leda Edge Lux. Cartea a V-a. Opozitie - Jennifer L. Armentrout

Anul publicării: 2017

ISBN: 978-606-79313-3-4

Cod Produs: 9786067931334 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Katy stie ca lumea s-a schimbat in noaptea in care Luxenii au venit. Nu poate sa creada ca Daemon i-a intampinat pe cei din rasa lui si a stat de partea lor cand acestia au amenintat ca vor distruge fiecare ultima farama umana si hibrida de pe Pamant.  Dar liniile dintre bine si rau    s-au estompat, iar dragostea a devenit un sentiment care i-ar putea distruge pe toti.
”O calatorie fascinanta de la inceput pana la sfarsit... Aceasta serie cu siguranta va va captiva si veti vrea mai mult.” - RT Books Reviews Top Pick
”O serie care nu trebuie ratata” – Samantha Young
”Tuturor cititorilor care au dat peste Obsidian la un moment dat si s-au gandit: „Extraterestri in liceu? La naiba, de ce nu? Am citit chestii si mai ciudate.” Si apoi au ajuns sa se indragosteasca de Katy, Daemon si trupa lor, la fel ca mine. Cartea asta e pentru voi. Multumesc.” – Jennifer L. Armentrout
  • Lux. Cartea a V-a. Opozitie - Jennifer L. Armentrout

JENNIFER L. ARMENTROUT este o autoare americana de romane din categoria young adult. Este o scriitoare foarte prolifica - potrivit declaratiilor sale, scrie vreme de minimum 8 ore zilnic.
Seria LUX, publicata in Romania de Editura Leda, este inclusa pe lista bestseller-urilor New York Times.

”O serie care nu trebuie ratata” – Samantha Young