Editura Creator Ideea de tine. Toata lumea ii stie numele. Dar el pe tine te vrea - Robinne Lee

Editura: Creator

Autor: Robinne Lee

Anul publicării: 2022

ISBN: 978-606-029-433-7

Cod Produs: 9786060294337 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
O poveste de dragoste interzisa.
Ea are 39 de ani, iar el 20. Atractia este imediata si inevitabila, dar cum pot trece peste toate obstacolele unei relatii privite prin ochii fanilor si ai presei?
Solène Marchand – copropietara unei galerii de arta din Los Angeles – este nevoita, dupa ce fostul sot i-a dat planurile peste cap, sa le duca pe fiica sa, Isabelle, si pe prietenele acesteia la concertul August Moon, unde vor avea ocazia sa cunoasca membrii trupei.
Hayes Campbell – carismaticul membru al trupei August Moon – este inteligent, increzator, elegant si atras fatal de frumoasa Solène.
O poveste a revendicarii sinelui si a redescoperirii iubirii, presarata cu scene incitante; totul incepe cu o serie de intalniri clandestine pe diverse continente, in timp ce Hayes si Solène patrund unul in lumea celuilalt.
Pe cat de surprinzatoare a fost atractia dintre cei doi, pe atat de inevitabil a fost si faptul ca nu pot tine relatia departe de fani si de presa pentru totdeauna. Atunci cand acest lucru se intampla, iar Solène si Isabelle devin tinte directe ale admiratorilor fanatici, Solène realizeaza impactul pe care relatia romantica il are asupra vietii ei si a celor din jur.
Robinne Lee este actrita, scriitoare si producatoare de film. Absolventa a Universitatii Yale si a Facultatii de Drept Columbia, s-a nascut si a crescut in comitatul Westchester, New York. Robinne are numeroase roluri de actorie atat in televiziune, cat si in cinematografie, in special alaturi de Will Smith – „Hitch” si „Seven Pounds”. Aparitiile ei recente au fost in „Fifty Shades Darker” si „Fifty Shades Freed”. In prezent, Robinne locuieste in Los Angeles cu sotul ei si cei doi copii.

O poveste de dragoste interzisa.