Editura Leda Edge Crave. Volumul IV. Seductie - Tracy Wolff

Anul publicării: 2023

ISBN: 978-606-9740-30-9

Cod Produs: 9786069740309 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Nimeni nu a scapat nevatamat dupa ultima batalie. Flint este suparat pe lume, Jaxon s-a transformat intr-o fiinta pe care Grace abia daca o mai recunoaste, iar Hudson a ridicat un zid pe care perechea lui nu este sigura ca va reusi sa il darame vreodata.

Razboiul se apropie, iar Grace si prietenii ei nu sunt pregatiti pentru marea confruntare. Pentru a avea o sansa de a-l invinge pe maleficul Cyrus este nevoie de o armata, dar, mai intai, tanara trebuie sa capete raspunsuri clare la niste intrebari spinoase despre propriii stramosi. Raspunsuri care ar putea dezvalui cine este adevaratul monstru.

Si asta chiar inseamna ceva intr-o lume plina de vampiri insetati de sange si garguie nemuritoare in care se da o lupta straveche intre doua zeitati.

Nu exista nicio garantie ca va mai ramane cineva in picioare la finalul luptei, dar, daca Grace si aliatii ei vor sa salveze aceasta lume, nu au de ales, iar adolescenta trebuie sa-si accepte adevarata natura, inclusiv partile de care se teme cel mai mult.
  • Crave. Volumul IV. Seductie - Tracy Wolff

Autoarea de bestselleruri New York Times si USA Today Tracy Wolff e o mare iubitoare de vampiri, dragoni si alte creaturi fantastice care hoinaresc prin noapte.

Odinioara profesoara de engleza, acum isi petrece tot timpul imaginand povesti intunecate si romantice cu eroi torturati si eroine date naibii. Si-a scris toate cele peste saizeci de romane din casa ei din Austin, Texas, pe care o imparte cu familia.

Ardoare, primul volum al seriei Crave, a devenit aproape instantaneu bestseller New York Times, iar Amazon il considera cea mai buna carte young-adult a anului 2020.

In plus, compania Universal s-a aratat interesata de ecranizarea cartii. Atunci cand nu scrie (ceea ce se intampla destul de rar), Tracy incearca retete culinare noi, ofera sfaturi on-line legate de machiajul perfect, rasfoieste reviste de benzi desenate cu fiii ei si incearca sa descopere cele mai noi si mai bune filme.

Pentru a afla mai multe despre Tracy si cartile ei, vizitati: tracywolffbooks.com

POVESTEA LUI GRACE SI A PRIETENILOR SAI CONTINUA CU VOLUMUL 4!

SERIE-BESTSELLER NEW YORK TIMES!

FILM IN PRODUCTIE LA UNIVERSAL PICTURES!