Editura For You Descopera mesajele secrete ale corpului tau. Program in 28 de zile pentru sanatate radioasa si vitalitate debordanta – Denise Linn

Editura: For You

Autor: Denise Linn

Anul publicării: 2016

ISBN: 978-606-639-077-4

Cod Produs: 9786066390774 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Corpul este ca o statie de emisie-receptie pentru energie, lumina si spirit: absoarbe constant mesaje semnificative din mediu, din sferele spirituale si de la mentorii spirituali. Nu poti sa auzi astfel mesaje cand corpul iti este perturbat de blocaje interioare. Astfel de interferente provin nu numai din lipsa de exercitiu fizic sau din alimentatia nesanatoasa in exces; in sensul cel mai profund, sunt rezultatul credintelor si temerilor limitative autoimpuse, blocate in campul tau energetic.

Programul complex propus in aceasta carte are ca scop sa te ajute sa iti dobandesti starea de sanatate deplina, la nivelul intregului corp. Astfel, in cele 28 de zile ale programului, te vei ocupa de:

purificarea corpului mental, in saptamana elementului Aer,
purificarea corpului emotional, in saptamana elementului Apa,
purificarea corpului spiritual, in saptamana elementului Foc,
purificarea corpului fizic, in saptamana elementului Pamant.
La finalul celor patru saptamani vei atinge o sanatate radioasa si o vitalitate debordanta.

purificarea corpului mental, in saptamana elementului Aer,
purificarea corpului emotional, in saptamana elementului Apa,
purificarea corpului spiritual, in saptamana elementului Foc,
purificarea corpului fizic, in saptamana elementului Pamant.