Editura For You Intinereste si traieste mai mult. 10 pasi pentru a opri imbatranirea. Editie revizuita – Deepak Chopra

Editura: For You

Autor: Deepak Chopra

Editia: revizuita

Anul publicării: 2020

ISBN: 978-606-639-338-6

Cod Produs: 9786066393386 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Imbatranirea este un proces reversibil!
Iata un manual complet pentru intinerire! Parcurge cei 10 pasi, fiecare constand in trei actiuni zilnice. Invata cum sa-ti mentii mintea tanara, cum sa-ti retrezesti energia sexuala, cum sa-ti intaresti sistemul imunitar si sa te hranesti eficient si sanatos, cum sa-ti modifici perceptiile si sa te bucuri de o stare de constienta plina de pace.

„Cartea 'Intinereste si traieste mai mult' reprezinta o calatorie extraordinara in miracolul intineririi, oferita de doi dintre cei mai buni medici si ganditori ai vremurilor noastre.“ - Dr. Wayne Dyer, autor al cartii Fericirea este Calea
DR. DEEPAK CHOPRA

Pionier al medicinei integrative si al transformarii personale, renumit in intreaga lume, dr. Chopra e medic si profesor de medicina, cercetator in neurologie, psihiatrie, medicina interna si endocrinologie, precum si profesor de management si de studii asupra constiintei. Revista TIME il considera „una dintre primele 100 de personalitati ale secolului“, iar sondajul global organizat de Huffington Post si World Post l-a clasat pe locul I in topul celor mai influenti medici si pe locul 17 in topul celor mai influenti ganditori. Cu 85 de carti traduse in 43 de limbi si cu peste 10 milioane de persoane in comunitatea sa de social media, Chopra contribuie la crearea unei lumi mai pasnice, mai bune, mai durabile, mai fericite si sanatoase.

Imbatranirea este un proces reversibil!