Editura Creator Biblia ingrijirii tenului. Ghidul tau onest pentru o piele minunata - Anjali Mahto

Editura: Creator

Autor: Anjali Mahto

Anul publicării: 2021

ISBN: 978-606-029-418-4

Cod Produs: 9786060294184 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Stim cu totii ca ingrijirea tenului reprezinta cheia spre o rutina de infrumusetare sanatoasa, dar suntem supusi zilnic unui flux de informatii care se contrazic, astfel este foarte greu sa alegi metoda cea mai buna pentru o piele sanatoasa.

Dr. Anjali Mahto este unul dintre cei mai renumiti dermatologi britanici. Cu multi ani de experienta in spate, utilizand studii actualizate, ea isi propune sa faca lumina printre diversele teorii care se vehiculeaza si sa distinga informatiile utile de cele nocive. Abordand problemele cotidiene, cum ar fi acneea si deshidratarea, rozaceea si imbatranirea, Biblia ingrijirii tenului devine prietenul celui mai mare organ al corpului. Clara, concisa si plina de sfaturi utile cu privire la produse si rutine, va va ajuta sa descoperiti ce functioneaza pentru dumneavoastra si sa va simtiti bine in propria piele. Biblia ingrijirii tenului este ghidul perfect pentru un ten grozav!
Dr. Anjali Mahto este un cunoscut dermatolog, consultant medical si cosmetic din Marea Britanie. Trateaza pacientii cu o gama larga de afectiuni medicale si cosmetice, acnee, cicatrici ale acneei, rozacee, alunite si nu numai. Dr. Anjali Mahto foloseste o abordare personalizata si adaptata pentru toti pacientii ei; este renumita pentru serviciile sale de calitate si pentru standardul ridicat de ingrijire al pacientilor.