Editura For You Vindeca-ti viata. Cheile Imparatiei. Editie revizuita – Paul Ferrini

Editura: For You

Autor: Paul Ferrini

Editia: revizuita

Anul publicării: 2018

ISBN: 978-606-639-172-6

Cod Produs: 9786066391726 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Toate darurile vietii si iubirii iti sunt disponibile si te asteapta. Nu trebuie decat sa-ti deschizi inima pentru a le primi.
Afla de la Paul Ferrini cum sa fii un aducator de iubire in tot ceea ce traiesti si cum sa atragi tot mai multa iubire in viata. Poti sa-ti indeplinesti scopul existentei si sa traiest cu partenerul tau de viata intr-o relatie egala, in care sa va oferiti reciproc putere.

Invata cum sa te iubesti dinauntru in afara, initiind un proces de a darui si a primi care iti transforma viata. Pune capat suferintei si reconecteaza-te cu bucuria. Regaseste-ti pasiunea si invata sa-ti hranesti si sa-ti exprimi darurile.

Cartea Vindeca-ti viata te ajuta sa te deschizi unei vieti de recapatare a puterii si de vindecare autentica.
PAUL FERRINI

A scris peste 40 de carti despre iubire, iertare si vindecare, printre care bestsellerul Iubire fara conditii, aparut in limba romana la Editura For You. Lucrarile lui, combinand spiritualitatea si psihologia, au fost traduse in numeroase limbi, transmitandu-i la nivel international invataturile legate de vindecarea emotionala, evolutia personala si iubirea neconditionata. Ferrini este fondator si editor al publicatiei Miracles. Prin scrierile, conferintele si workshopurile sale, mii de oameni si-au rafinat arta si practica iertarii si si-au deschis inima catre prezenta divina din ei si din altii. „Paul Ferrini este un Kahlil Gibran modern: poet, mistic, vizionar, rostitor al adevarului.“ Larry Dosse