Editura Curtea Veche Cum functioneaza viata. Editia a II-a - Andrew Matthews

Anul publicării: 2023

ISBN: 978-606-44-1432-8

Cod Produs: 9786064414328 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Fie ca vrei mai multa fericire, fie ca speri sa ai succes sau doar sa intelegi de ce traiesti anumite experiente, Cum functioneaza viata iti ofera explicatii simple, bazate pe psihologie si pe fizica cuantica, aratandu-ti cum poti sa-ti indeplinesti visurile.

Andrew Matthews, orator international, autor si ilustrator, are un stil unic de a aborda problemele cu care ne confruntam in mod obisnuit, o combinatie aparte de intelepciune si umor. Citindu-l, vei afla cum sa transformi un gand in realitate, in ce consta puterea subconstientului si cum sa fii in armonie cu universul pentru a atrage mereu numai lucrurile cu adevarat bune.

Nimic nu este intamplator, cu siguranta nici faptul ca tii in mana aceasta carte, care are darul de a te invata cum sa gandesti si apoi sa actionezi pentru a-ti indrepta cursul vietii pe un nou fagas, pe care sa pasesti senin si impacat sufleteste.
  • Cum functioneaza viata. Editia a II-a - Andrew Matthews

Andrew Matthews este autor si orator specializat in domeniul motivational si al dezvoltarii personale, apreciat la nivel international pentru cartile si seminarele sale.

Andrew Matthews este un orator recunoscut la nivel international, principalele teme pe care le abordeaza fiind atitudinea, fericirea, succesul si prosperitatea. In domeniul motivational si al dezvoltarii personale, cartile sale au devenit lucrari de referinta.

Peste un milion de oameni au participat la seminarele si discursurile sustinute de Matthews in Australia, Asia si America de Nord. Prezentarile sale sunt realizate cu umor, acesta apeland si la desene – pe care le realizeaza cu o viteza uimitoare in timp ce vorbeste.

Cartea demonteaza mitul conform caruia succesul te face fericit. De fapt, daca esti fericit, succesul vine de la sine.