Editura Niculescu Stii de ce esti singura? - Laura Lane & Angela Spera

Anul publicării: 2019

ISBN: 978-606-38-0312-3

Cod Produs: 9786063803123 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
„Citeste aceasta carte daca vrei sa-ti gasesti un partener mai bun.”

Dr. Alex Schiller, autorul bestsellerului
Never Sleep Alone

„Un extraordinar ghid de dating, deopotriva inteligent si amuzant, care chiar te-ar putea ajuta sa-ti gasesti partenerul de viata!”

People Magazine

„Autoarele ne-au fermecat pur si simplu... O carte plina de umor si de sfaturi practice, fara falsa pudoare..., o lectura de neratat atat pentru celibatare, cat si pentru cele care si-au gasit deja marea iubire.”

Publishers Weekly

„Laura si Angela au scris o carte de milioane! Mi-a placut la nebunie! Este foarte vesela si m-a facut foarte fericit, pentru ca mi-am dat seama ca in ultimii 21 de ani nu am fost singur. Daca vrei sa razi si sa afli ce e in neregula cu tine, cumpara aceasta carte.”

Joel McHale, actor si scriitor

„Sa citesti aceasta carte e ca si cum ai iesi in oras cu cea mai buna prietena si, daca as fi avut-o mai demult, m-ar fi impiedicat sa trimit multe mesaje jenante.”

Meghan McCain, gazda a emisiunii The View

„Daca te-ai saturat de pozele cu accesorii de nunta si buchete de mireasa de pe social media, aceasta carte ar putea fi exact ce ti-ar recomanda doctorul.”

Bookish
  • Stii de ce esti singura? - Laura Lane & Angela Spera

„Citeste aceasta carte daca vrei sa-ti gasesti un partener mai bun.”

Dr. Alex Schiller, autorul bestsellerului
Never Sleep Alone