Editura Niculescu Planul nu-cumpara-nimic-primeste-totul. Descopera bucuria de a cheltui mai putin, de a darui mai mult si de a trai generos - Liesl Clark, Rebecca Rockefeller

Editura: Niculescu

Autor: Liesl Clark, Rebecca Rockefeller

Anul publicării: 2021

ISBN: 978-606-38-0633-9

Cod Produs: 9786063806339 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Ce spun oamenii despre
PROIECTUL NU-CUMPARA-NIMIC

„Miscarea Nu-Cumpara-Nimic inseamna: renunta la lucrurile tale si castiga noi prieteni.”
The Washington Post

„Datorita acestui proiect am intalnit o multime de oameni minunati, care s-au dovedit a fi cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata: prieteni de suflet.”
ALI

„Dragostea si compasiunea pe care le-am primit de la vecinii mei care fac parte din grupul Nu-Cumpara-Nimic imi sunt nepretuite. Daruri oferite de bunavoie. Daruri oferite cu dra¬goste si in mod intentionat. Daruri care sper sa ma inspire sa daruiesc mai departe.”
JILL

„O economie bazata pe daruri inseamna mai mult decat Reci¬clare si Reutilizare. Este mai mult decat un mod de gandire sau un obicei. Proiectul Nu-Cumpara-Nimic nu este doar intruchi¬parea unei economii bazate pe daruri, ci si clarifica anumite lucruri pe care lumea adeseori le ignora.”
SHANNON
  • Planul nu-cumpara-nimic-primeste-totul. Descopera bucuria de a cheltui mai putin, de a darui mai mult si de a trai generos - Liesl Clark, Rebecca Rockefeller

Ce spun oamenii despre
PROIECTUL NU-CUMPARA-NIMIC