Editura Niculescu Al treilea val. Viitorul in viziunea antreprenorului - Steve Case

Editura: Niculescu

Autor: Steve Case

Anul publicării: 2016

ISBN: 978-606-380-075-7

Cod Produs: 9786063800757 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
„In Al Treilea Val, Steve Case a conceput o harta fascinanta a viitorului - una care ne ajuta sa intelegem schimbarile tehnologice care transforma economia si lumea in care traim. O lectura absolut incantatoare!”
Sheryl Sandberg,
director de operatiuni, Facebook

„Asteptam de mult timp sa citesc povestea lui Steve si nu am fost dezamagit. Cariera lui in afaceri pare scrisa de Horatio Alger si contine lectii importante pentru toti antreprenorii. ”
Warren Buffett,