Editura Paralela 45 Limbajul secret al astrelor. Cum sa gestionezi relatiile cu ceilalti pentru o viata mai buna - Gary Goldschneider

Editura: Paralela 45

Autor: Gary Goldschneider

Anul publicării: 2019

ISBN: 978-973-47-2842-8

Cod Produs: 9789734728428 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Afla ce spun stelele despre relatiile tale!

Cum ii ceri o marire de salariu unui sef din Zodia Taurului?
Ce nu accepta niciodata un coleg din Zodia Capricornului?
Stii cat de romantica e o persoana din Zodia Gemenilor?
Cat de generosi sunt fratii din Zodia Balantei?
E bine sa mergi in vacanta cu cei nascuti in Zodia Sagetatorului?
De cata afectiune are nevoie un copil din Zodia Fecioarei?

Afli toate astea si multe altele din Limbajul secret al astrelor – ghidul complet pentru intelegerea fiecarei relatii din viata ta, un manual de astrologie care iti spune cum sa intretii relatii cu ceilalti (prieteni, copii, parinti, parteneri, colegi s.a.m.d.) in functie de zodie, in cele mai importante domenii ale vietii.

GARY GOLDSCHNEIDER este unul dintre cei mai cunoscuti astrologi pe plan mondial, cu peste 40 de ani de experienta si nenumarate conferinte pe acest subiect. Cartile lui s-au vandut in peste 2 000 000 de exemplare in lumea intreaga.
  • Limbajul secret al astrelor. Cum sa gestionezi relatiile cu ceilalti pentru o viata mai buna - Gary Goldschneider

GARY GOLDSCHNEIDER este unul dintre cei mai cunoscuti astrologi pe plan mondial, cu peste 40 de ani de experienta si nenumarate conferinte pe acest subiect. Cartile lui s-au vandut in peste 2 000 000 de exemplare in lumea intreaga.

Afla ce spun stelele despre relatiile tale!

Cum ii ceri o marire de salariu unui sef din Zodia Taurului?
Ce nu accepta niciodata un coleg din Zodia Capricornului?
Stii cat de romantica e o persoana din Zodia Gemenilor?
Cat de generosi sunt fratii din Zodia Balantei?
E bine sa mergi in vacanta cu cei nascuti in Zodia Sagetatorului?
De cata afectiune are nevoie un copil din Zodia Fecioarei?