Editura For You Vindecarea spontana a credintei. Sa zdruncinam din temelii paradigma falselor limite. Editie revizuita – Gregg Braden

Editura: For You

Autor: Gregg Braden

Editia: revizuita

Anul publicării: 2018

ISBN: 978-606-639-208-2

Cod Produs: 9786066392082 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Ce ar insemna sa descoperim ca totul, de la ADN pana la viitorul lumii noastre, se bazeaza pe un simplu Cod al Realitatii, pe care il putem schimba si actualiza prin alegere?

Noile descoperiri din fizica si biologie sugereaza ca suntem pe cale sa aflam raspunsul!

Pentru a ne schimba credintele ce au dus la razboi, boala si esecuri in cariera si relatii, avem nevoie de un motiv pentru a vedea lucrurile altfel. Stramosii nostri s-au folosit de minuni pentru a schimba ceea ce credeau. Astazi folosim stiinta.

Cartea Vindecarea spontana a credintei iti ofera noi perspective asupra aducerii miracolelor in lume si iti prezinta dovezile stiintifice care iti arata cum apar minunile. Afla de la binecunoscutul Gregg Braden:

motivul pentru care nu suntem limitati de „legile” fizicii si ale biologiei, asa cum le cunoastem in prezent;
cum sa vorbim limbajul cuantic al vindecarii, pacii, abundentei si schimbarii;
cum sa realizam modificarea simpla a credintelor proprii pentru a depasi limitarile din trecut.
Cand practicam aceste noi perspective, incepe vindecarea spontana a credintei.

cum sa vorbim limbajul cuantic al vindecarii, pacii, abundentei si schimbarii;
Cand practicam aceste noi perspective, incepe vindecarea spontana a credintei.