Editura For You Stii mai multe decat crezi. Cum sa-ti accesezi puterile super-subconstiente – Seka Nikolic

Editura: For You

Autor: Seka Nikolic

Anul publicării: 2017

ISBN: 978-606-639-138-2

Cod Produs: 9786066391382 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Ti s-a intamplat sa suni pe cineva care tocmai avea de gand sa te sune?
Sau ai primit un e-mail ori un mesaj de la un prieten pe care l-ai visat cu o seara inainte?

Poate ca iti e mai simplu sa consideri astfel de situatii ca fiind simple coincidente, insa cartea Stii mai multe decat crezi iti va demonstra ca in spatele acestor forme „magice” de comunicare energetica se afla super-subconstientul.

Asadar, citeste Stii mai multe decat crezi si descopera totul despre:

abilitatea pe care o avem cu totii de a trimite si a primi mesaje prin frecventele noastre energetice
exercitii ce te ajuta sa-ti accesezi mintea neutra si sa te conectezi cu puterile tale super-subconstiente
cum sa te protejezi si cum sa utilizezi super-subconstientul pentru a-ti reface sanatatea
puterea de a atrage persoanele, relatiile si oportunitatile profesionale potrivite pentru tine
studii de caz reale ce ilustreaza cate poti realiza cand iti cunosti puterile ascunse si cand devii stapanul vietii si al energiei tale
Te-ai nascut cu puterea de a folosi energia. Seka Nikolic te ajuta sa-ti cultivi acest dar natural astfel incat sa atragi frecventele potrivite pentru a-ti imbunatati major starea de sanatate, calitatea relatiilor si cariera.

Seka isi foloseste experienta de mai multe decenii ca bioenergoterapeuta de top pentru a ne invata despre universul energetic si despre abilitatea innascuta de a ne imbunatati singuri viata.
Ti s-a intamplat sa suni pe cineva care tocmai avea de gand sa te sune?

Asadar, citeste Stii mai multe decat crezi si descopera totul despre: