Editura For You Punctul de alegere. Aliniaza-ti scopul la ciclurile universale – Dr. David Hamilton, Harry Massey

Editura: For You

Autor: David Hamilton, Harry Massey

Anul publicării: 2016

ISBN: 978-606-639-111-5

Stoc limitat
Cod Produs: 9786066391115 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Natura creeaza ferestre de oportunitate ce ne ajuta sa ne schimbam cursul vietii mai mult in anumite perioade decat in altele. Intelepciunea cuprinsa in cartea „Punctul de alegere” cartografiaza cateva asemenea momente de schimbare semnificativa pentru viata unor oameni sau a unor comunitati intregi, inclusiv influenta benefica pe care au raspandit-o in lume persoane cu o viziune si o iubire ce depasesc limitele cunoscute.

In prezent, ne aflam intr-un interval de timp in care deciziile generatiei noastre determina viitorul speciei umane si al planetei.

Cunoasterea interioara si exterioara a acestui moment, in care alegerile noastre, individuale si colective, au mai multe sanse de reusita, ne ofera un adevarat avantaj evolutiv, cu efecte in toate domeniile vietii: de la relatiile intime, vindecatoare pentru inima, pana la schimbarile de stil de viata, vindecatoare pentru trup, si chiar pana la razboi si pace, care ne afecteaza la nivel global. Sa fim, asadar, schimbarea pe care ne-o dorim in lume!

„Invataturile spirituale ne invata de mii de ani ca starea de unitate este insotita de iubire si de un profund sentiment de pace; prin urmare, atunci cand gandim si actionam din iubire, ne aliniem la unitatea Universului.
Putem alege puterea iubirii sau iubirea de putere. Acesta este Punctul de alegere cu care ne confruntam astazi. Tu ce alegi?” - Dr. David Hamilton si Harry Massey