Editura Niculescu Intelepciunea lumii naturale. Invatatura spirituala si practica de la plante, animale si Mama Pamant - Granddaughter Crow

Editura: Niculescu

Autor: Granddaughter Crow

Anul publicării: 2022

ISBN: 978-606-38-0683-4

Cod Produs: 9786063806834 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
„Ia leacul pe care ti-l ofera Granddaughter Crow si ramai drept in aceasta lume naturala, fii intelept si lasa singuratatea in urma.”

Sherry Shone, autoarea bestsellerului The Hoodoo Guide to the Bible

CONECTEAZA-TE CU MAMA PAMANT SI URMEAZA-I INVATATURILE!

De la animale si plante, la peisaje si anotimpuri, lumea naturala este un maestru fenomenal. Te indruma si te sustine pentru a-ti imbunatati relatiile, cariera, sanatatea, starea financiara si nu numai. Prin numeroasele exercitii practice, meditatii si perspective noi pe care le propune, lucrarea de fata te ajuta sa-ti gasesti echilibrul si armonia in viata si sa constientizezi importanta planetei noastre.

Alatura-te lui Granddaughter Crow intr-o calatorie revelatoare, de-a lungul careia vei deveni cea mai autentica versiune a ta. Exploreaza felul in care vremea si ciclurile anotimpurilor iti influenteaza cele patru corpuri – fizic, emotional, mental si spiritual. Afla cum sa-ti creezi propria roata sacra si cum sa lucrezi cu partea ta de umbra. Aceasta carte te ajuta sa comunici cu natura, oferindu-ti un profund simt al intelegerii si al scopului vietii. Ea este cheia prin care te vei conecta cu natura din jur si vei invata cum sa-ti (re)dobandesti sentimentul de apartenenta la lumea in care traiesti.

GRANDDAUGHTER CROW este autoare, vraci si speaker motivational. Descinde dintr-un lung sir de lideri spirituali. Este empat, medium si membru al Natiunii Navajo. A fost votata Femeia Anului 2015 de Asociatia Nationala a Femeilor de Cariera din SUA.

Traducere: Andra Ramona Dodita
  • Intelepciunea lumii naturale. Invatatura spirituala si practica de la plante, animale si Mama Pamant - Granddaughter Crow