Editura For You Evolutia multidimensionala. Explorari personale ale constiintei – Kim McCaul

Editura: For You

Autor: Kim McCaul

Anul publicării: 2018

ISBN: 978-606-639-219-8

Cod Produs: 9786066392198 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Kim McCaul isi povesteste calatoria in Java in cautarea unei tehnici care sa-l ajute sa-si calmeze demonii ce il tulburau de mai multi ani. Aceasta incursiune l-a condus catre intelegerea faptului ca acei demoni nu erau produsul propriei minti, ci entitati nonfizice reale care il urmareau dintr-o viata anterioara.

Autorul reda modul in care a ajuns la aceste revelatii, precum si felul in care trei profesori l-au calauzit prin introspectii si experiente in cautarea intelegerii: Pak Sujono, conducatorul unui centru de meditatie din Indonezia, apoi o gospodina din Anglia care se bucura de abilitati psihice remarcabile si de capacitatea de a modifica in mod semnificativ energiile celor din jur si Waldo Vieira, cercetator al constientei si medium din Brazilia.

Evolutia multidimensionala te incurajeaza sa-ti facilitezi propriile experiente, sa ajungi la propriile intelegeri si sa profiti la maximum de actuala viata fizica.