Editura Paralela 45 Retete delicioase pentru copii mofturosi. 50 de retete sanatoase - Annabel Karmel

Editura: Paralela 45

Autor: Annabel Karmel

Anul publicării: 2018

ISBN: 978-973-47-2806-0

Cod Produs: 9789734728060 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Copilul refuza sa incerce orice mancare noua? Nu vrea sa manance decat paste sau pizza? E frustrant!

Annabel Karmel, experta in alimentatia copiilor, ofera solutii de o valoare inestimabila pentru toate problemele pe care le puteti avea cu un copil „mofturos”. Scapati de grijile pentru alegerea substantelor nutritive si a ingredientelor sanatoase – Annabel Karmel va ofera retetele cele mai simple usoare, rapide si, mai ales, testate in milioane de bucatarii din intreaga lume.

Annabel Karmel este mama a trei copii si autoarea a numeroase bestselleruri despre alimentatia copiilor, printre care si Marea carte de bucate pentru bebelusi si copii mancaciosi, Top 100 de
piureuri pentru bebelusi si Copiii in bucatarie, aparute la Editura Paralela 45.
  • Retete delicioase pentru copii mofturosi. 50 de retete sanatoase - Annabel Karmel

Este considerata experta britanica numarul unu in nutritie infantila.

Annabel Karmel este mama a trei copii si autoare a numeroase bestselleruri despre alimentatia copiilor, printre care MAREA CARTE DE BUCATE PENTRU BEBELUSI SI COPII MANCACIOSI si TOP 100 DE PIUREURI PENTRU BEBELUSI, aparute in romaneste la Editura Paralela 45.