Editura For You NLP pe intelesul tuturor. Cum sa-ti schimbi viata cu Programarea Neurolingvistica – Ali Campbell

Editura: For You

Autor: Ali Campbell

Anul publicării: 2020

ISBN: 978-606-639-357-7

Stoc epuizat
Cod Produs: 9786066393577 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357

Ghid pentru una dintre cele mai puternice si mai incitante tehnici psihologice utilizate in prezent si modul in care s-o folosesti pentru a-ti aduce schimbari pozitive in viata

Schimbarea modului in care percepem lumea reprezinta cheia schimbarii vietii noastre. Ali Campbell, expert de renume mondial in NLP, iti impartaseste cunostintele si experienta in acest manual complex si practic. Pentru incepatorii din NLP, cartea de fata este o resursa esentiala!

NLP pe intelesul tuturor te invata:

cum sa-ti schimbi rapid si usor starea emotionala
cum sa-ti depasesti fricile, fobiile si frustrarile
cum sa-ti transformi rapid chiar si obiceiurile vechi
cum sa comunici pentru a obtine exact ce iti doresti
cum sa-ti resetezi programarea interna pentru a-ti schimba viitorul
cum sa-ti vindeci durerea emotionala din trecut
 Este unul dintre cei mai cautati instructori pentru viata din lume. Are o reputatie internationala ca terapeut, coach motivational, autor de bestselleruri, consilier pentru vedete, lideri de afaceri, vedete din lumea sportului si a muzicii, chiar si membri ai familiei regale. E supranumit „Domnul Rezolva-Tot” si e prezentat in presa scrisa si audio-vizuala din intreaga lume. Stilul realist si prietenos al lui Ali este mana de ajutor de care oricine are nevoie. El te ghideaza cu fermitate si umor pe drumul catre realizarile vietii tale, cu un sentiment al pacii si usurintei mai mare decat credeai ca e posibil.

NLP pe intelesul tuturor te invata:

cum sa-ti schimbi rapid si usor starea emotionala
cum sa-ti depasesti fricile, fobiile si frustrarile