Editura For You Invata cum sa folosesti puterea afirmatiilor in 21 de zile – Louise Hay

Editura: For You

Autor: Louise Hay

Anul publicării: 2016

ISBN: 978-606-639-123-8

Cod Produs: 9786066391238 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Invata cum sa folosesti puterea afirmatiilor in 21 de zile
Principiile de vindecare prin afirmatii propuse de Louise L. Hay s-au vandut in peste 40 de milioane de exemplare in intreaga lume si, in ultimii 30 de ani, au furnizat tehnici care i-au alinat si vindecat pe foarte multi oameni.

Cartea Invata cum sa folosesti puterea afirmatiilor in 21 de zile transforma aceasta metoda puternica intr-un instrument si mai simplu si mai usor de invatat. Astfel, descoperim mai repede puterea cuvintelor simple si alinatoare de a rezolva orice problema in orice domeniu, de la stima de sine si emotiile starnite de frica pana la gandirea critica si iertare, de la sanatate si imbatranire pana la succesul in munca, bani si prosperitate si de la iubirea de sine pana la prietenie, iubire si intimitate.

Indiferent daca vizeaza dimensiunea fizica sau emotionala, principiile elaborate de Louise L. Hay sunt accesibile oricand si pot fi puse la lucru in orice moment. De asemenea, ele ne invata cum sa ne cream propriile afirmatii, personalizate, astfel incat sa tinteasca precis in probleme si blocaje persistente poate chiar de-o viata intreaga. Cartea Invata cum sa folosesti  puterea afirmatiilor in 21 de zile constituie o introducere ideala la tehnici spirituale care functioneaza de cateva decenii si care acum sunt prezentate intr-un format pe masura secolului XXI.

Despre Seria 21 de zile
Studiile au aratat ca sunt necesare numai 21 de zile pentru ca un obicei nou sa prinda radacini. De aceea, Editura For You a decis sa-i aduca publicului din Romania o serie de cursuri practice, de 21 de zile, scrise de unii dintre cei mai bine vanduti autori conform clasamentului New York Times, special concepute pentru dezvoltarea si insusirea in mod eficient a unor deprinderi noi.

Daca aveti vreun vis pe care v-ati dorit dintotdeauna sa-l duceti la indeplinire, dar nu ati stiut cum, acum va mai despart doar 21 de zile de momentul in care il veti vedea implinit, cu Seria 21 de zile.
Invata cum sa folosesti puterea afirmatiilor in 21 de zile

Despre Seria 21 de zile