Editura Curtea Veche Cum sa te faci dorita de toti barbatii. Atat de cuceritoare incat vei avea prea multe intalniri! - Marie Forleo

Editura: Curtea Veche

Autor: Marie Forleo

Anul publicării: 2015

ISBN: 978-606-588-776-3

Cod Produs: 9786065887763 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Lumea are nevoie de femeia inteligenta, frumoasa si seducatoare care se ascunde in sinea ta — iar acum a venit momentul sa o descatusezi!

Concentreaza-te asupra propriei persoane, pentru a deveni mai atragatoare in orice situatie. Pregateste-te pentru un curs intensiv, dar amuzant, privind caile de a te face dorita, fii gata pentru o lectie despre cum sa te pretuiesti, sa-ti recladesti increderea in sine, sa redevii optimista. Odata ce iti vei constientiza calitatile unice si farmecul natural, vei fi uimita sa descoperi cat de irezistibila vei aparea in ochii celor din jur.

Din acest ghid prietenos vei afla:
• Cinci adevaruri pe care fiecare femeie irezistibila trebuie sa le stie
• Sapte naravuri ale femeilor extrem de neatragatoare
• Opt secrete pentru a-i fermeca pe barbati
  • Cum sa te faci dorita de toti barbatii. Atat de cuceritoare incat vei avea prea multe intalniri! - Marie Forleo

Un antreprenor, scriitor, filantrop si un optimist prin definitie, care s-a dedicat cauzei de a ajuta oamenii sa devina ceea ce isi doresc ei sa devina.

Din acest ghid prietenos vei afla:
• Cinci adevaruri pe care fiecare femeie irezistibila trebuie sa le stie
• Sapte naravuri ale femeilor extrem de neatragatoare