Editura Curtea Veche 69 Q&A. Atat s-a putut - Radu F. Constantinescu

ISBN: 978-606-44-0919-5

Stoc limitat
Cod Produs: 9786064409195 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Vei gasi in aceasta carte intrebari precum: „De ce nu ma iubeste?”, „Ce cred barbatii despre femeile puternice?”, „Ce sa-i spuna sotiei ca sa plece in vacanta cu mine?”, „Ce sa fac ca sa-si paraseasca prietena si sa ramana cu mine?”, „Amantul meu mi-a propus sa ii cunosc sotia. Ce sa fac?” Si multe altele, care acopera o plaja larga pe care ne-am dorit mai devreme sau mai tarziu sa le elucidam si carora, fara sa aiba pretentiile unui atotcunoscator, Radu F. Constantinescu incearca sa le gaseasca un raspuns.

La finalul lecturii, vei descoperi ca te intelegi mai bine pe tine, alegerile pe care le faci si, de ce nu, lumea in care traiesti, cu toata nebunia pe care o presupune.
  • 69 Q&A. Atat s-a putut - Radu F. Constantinescu

Ramona si Radu F. Constantinescu descriu acele intuitii psihologice pe care le-am avut cu totii, chiar daca nu le-am analizat intotdeauna. Viata de familie, joburile noastre, relatiile de cuplu, flirturile online, interviurile de angajare, versurile muzicii pop, rock sau hip-hop, proverbele romanesti – totul ascunde ceva, totul incearca sa ne vorbeasca.