Editura Storia Books Jocurile mostenirii. Volumul II. Mostenirea Hawthorne - Jennifer Lynn Barnes

Editura: Storia Books

Autor: Jennifer Lynn Barnes

Anul publicării: 2022

ISBN: 978-606-9072-63-9

Cod Produs: 9786069072639 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Intrigi, bogatie si povesti de dragoste in continuarea captivanta a bestsellerului New York Times Jocurile mostenirii.

Jocurile mostenirii s-a terminat cu o bomba, iar acum mostenitoarea Avery Grambs trebuie sa adune bucatile si sa il gaseasca pe barbatul care ar putea detine raspunsurile la toate intrebarile ei – inclusiv de ce i-a lasat Tobias Hawthorne toata averea lui Avery, practic o straina, si nu propriilor fiice sau propriilor nepoti.
Datorita unui test ADN, Avery stie ca nu e o Hawthorne prin sange, dar indiciile se aduna si sugereaza o legatura mai adanca cu familia decat si-ar fi imaginat. Pe masura ce misterul se amplifica si intriga se complica, Grayson si Jameson, enigmaticii si atragatorii nepoti Hawthorne, continua sa o traga pe Avery in directii diferite. Iar amenintarile pandesc la fiecare colt, caci se ivesc adversari care nu se vor opri de la nimic ca sa o vada pe Avery scoasa din peisaj – prin orice mijloace necesare.

Mostenirea Hawthorne va va tine cu sufletul la gura prin dinamica scenelor, intrigile de familie, povestile de dragoste fermecatoare si miliardele de dolari aflate in joc.
Jennifer Lynn Barnes este autoarea mai multor romane de succes pentru adolescenti, devenite bestseller New York Times, printre care Little White Lies, Deadly Little Scandals, The Lovely and the Lost, precum si a seriei The Naturals. Jen este totodata bursiera Fulbright, detinand o diploma de studii aprofundate in psihologie, psihiatrie si stiinte cognitive. Si-a obtinut doctoratul in 2012, la Universitatea Yale, iar in prezent este profesoara de psihologie si scriere profesionala la Universitatea din Oklahoma. O puteti gasi online la https://jenniferlynnbarnes.com