Editura For You Invata cum sa intelegi Cabala in 21 de zile – David Wells

Anul publicării: 2018

ISBN: 978-606-639-144-3

Cod Produs: 9786066391443 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Invata cum sa folosesti tainele Cabalei in numai 21 de zile!
Cabala este o cale spirituala si un sistem stravechi aflat la baza unora dintre cele mai cunoscute metode de divinatie din lume. Cu toate acestea, pana in prezent nu a existat un ghid simplu si usor de utilizat pentru a-i descifra si debloca puterile incredibile.

David Wells, renumit medium si expert in Cabala, isi croieste drum prin aceasta complexitate de forte si simboluri si iti prezinta modul in care sa utilizezi Cabala pentru a-ti transforma viata.

Cu acest ghid lesne de urmat, vei intelege mai repede simbolismul profund al fiecarei parti din Arborele Vietii, iti vei scoate la lumina cele mai profunde intuitii si vei dezvolta uimitoare cai inedite pentru o viata mai buna si un viitor mai senin.
David Wells Remarcabil astrolog, terapeut specializat in regresia in vieti trecute, autor, profesor si prezentator. Cu un simt deosebit al umorului si o personalitate vibranta, este un nume popular in domeniul paranormalului. Scrie editoriale pentru revistele Now si Fate and Fortune si e astrolog pentru Scotland’s Daily Record si Spirit and Destiny. A parcurs un drum lung, de la director de aprovizionare la invatator spiritual, si, pe parcurs, si-a descoperit punctele forte si a infruntat multe slabiciuni sau, asa cum spune el, „le-a acceptat”. Filosofia sa este: nu fii niciodata atat de „atasat de cer” incat sa nu mai poti functiona pe pamant.

Invata cum sa folosesti tainele Cabalei in numai 21 de zile!