Editura For You Inima iubirii. Treci dincolo de fantasme si gaseste-ti adevarata implinire in relatii. Reguli pentru repararea relatiilor afective sau de prietenie – Dr. John F. Demartini

Editura: For You

Autor: John F. Demartini

Anul publicării: 2017

ISBN: 978-606-639-155-9

Stoc epuizat
Cod Produs: 9786066391559 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
De ce relatiile sunt atat de derutante?

Cum poti sa-ti dai seama din timp ce nu merge bine in relatiile tale?

Cum sa previi sau sa rezolvi neintelegerile fara dezamagire, resentimente si irosirea energiei pe fantasme periculoase?

Aplica intelepciunea si experienta acumulate de dr. John F. Demartini pentru a intelege comportamentul uman asa cum se manifesta in relatiile umane. Fie ca iti cauti sufletul-pereche, fie ca vrei sa reaprinzi scanteia din relatia ta actuala cu partenerul de viata sau sa-ti pazesti casnicia de pericolele infidelitatii, cartea „Inima iubirii” iti evidentiaza mecanismele ascunse din relatiile de iubire, prietenesti sau de serviciu si te invita sa-ti descoperi natura deplina, divina, pe care o ai in comun cu fiecare fiinta de pe planeta.

Intra in Inima iubirii – ea iti va transforma toate relatiile in legaturi pline de recunostinta si implinire.
De ce relatiile sunt atat de derutante?

Cum poti sa-ti dai seama din timp ce nu merge bine in relatiile tale?