Editura Paralela 45 Ce ne spun bolile. Calea catre cunoasterea de sine si vindecare.

Editura: Paralela 45

Autor: Elfrida Muller-Kainz, Beatrice Stringaszner

Anul publicării: 2021

ISBN: 978-973-47-3328-6

Cod Produs: 9789734733286 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
MESAJE CARE NE AJUTA SA GASIM DRUMUL SPRE VINDECARE

V-ati intrebat de ce oare in zilele noastre, in ciuda progresului tehnic, nu se imbolnavesc mai putini oameni? De ce milioane de oameni sufera de boli cronice, multe dintre ele grave, considerate nevindecabile? Bolile sunt mesaje personale. Ele vor sa va dea imboldul de a va face ganduri despre propria viata. Sunt pur si simplu o invitatie de a descoperi comorile ce zac in voi insiva si de a va dezvalui potentialul. Descoperiti asadar cunostintele de baza despre rostul bolilor. O sa aflati cum sa le deslusiti mesajul si cum sa gasiti drumul spre vindecare. Invatati prin asta sa va cunoasteti mai bine si sa faceti intotdeauna tot ce depinde de propria persoana pentru pastrarea unei stari de sanatate armonioase.
  • Ce ne spun bolile. Calea catre cunoasterea de sine si vindecare.

MESAJE CARE NE AJUTA SA GASIM DRUMUL SPRE VINDECARE