Urmarire comenzi Persoane fizice / Vanzari: 0745 200 718 / 0745 200 357 /// Comenzi Persoane juridice: 0721 722 783

Editura Niculescu Magia alergarii. Ghidul pentru a incepe si a nu mai renunta - Anne & Dubndidu

29,90 Lei

Editura: Niculescu

Autor: Anne & Dubndidu

Anul publicării: 2017

ISBN: 978-606-380-106-8

Cod Produs: 9786063801068 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Cuvant inainte
„Alergarea a devenit pentru mine o sursa inepuizabila de satisfactie, care imi aduce mai mult decat sanatate.”
Anne&Dubndidu

Anul acesta voi incepe sa fac sport! De cate ori nu ai vrut sa te apuci sa faci miscare, fara a indrazni totusi sa faci nici macar un pas? Acum este momentul sa nu mai eziti. Cu ajutorul metodei si al sfaturilor unei „profesioniste”, Anne&Dubndidu, o bloggerita de succes, vei ajunge sa adori alergarea. Pentru a te transforma intr-un alergator pasionat, nu ai nevoie decat de o pereche de pantofi de sport de buna calitate, de un traseu pe care sa incepi sa alergi si de o puternica motivatie (o forma fizica mai buna, placere, performanta etc). Pas cu pas, Anne&Dubndidu va fi antrenoarea ta in fiecare zi, te va ajuta sa incepi sa alergi, sa te automotivezi, sa iti iei echipamentul potrivit si sa-ti fixezi obiec¬tive rezonabile. Incalzire, intinderi, alimentatie... vei sti cum sa ai grija de corpul tau. Vei incepe prin a urma un plan de antrena-ment in 8 saptamani pentru a alerga 45 de minute fara oprire, apoi vei progresa in ritmul propriu, pentru a deveni un adevarat alergator si a participa la primele tale curse oficiale (10 kilometri, semimaraton, maraton).

ANNE&DUBNDIDU isi impartaseste pasiunea pentru alergare pe blogul sau, creat in anul 2009. A participat la numeroase curse (semimaraton, maraton, triatlon) si incurajeaza zilnic comunitatea tot mai mare a celor care ii urmeaza exemplul si care ii sunt alaturi in toate provocarile sale sportive!
Anne&Dubndidu

www.editurauniversitara.ro

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.

Compara produse

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!