Editura For You Eusentimentul! Arta de a crea pace interioara si prosperitate exterioara – Dr. Frank Kinslow

Editura: For You

Autor: Frank J. Kinslow

Anul publicării: 2015

ISBN: 978-606-639-013-2

Stoc epuizat
Cod Produs: 9786066390132 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Arta de a crea pace interioara si prosperitate exterioara
Exista magie adevarata in aceasta lume, dar nu o veti gasi in incantatii fermecate, talismane antice sau in prestidigitatia magicianului. Ca un duh intr-o sticla, adevarata magie este in voi, asteptand sa fie eliberata. Aflati cum sa va descatusati puterea ascunsa cu Dr. Frank Kinslow, cel care a descoperit si a dezvoltat procesul de Antrenare Cuantica® (QE™), tehnica revolutionara de vindecare, pe care mii de de oameni din intreaga lume au folosit-o cu succes, pentru a elimina tulburarile emotionale si fizice, din ei si din ceilalti.

In aceste pagini, veti merge dincolo de puterea de vindecare spontana a procesului de Antrenare Cuantica pentru a va indeplini, cu ajutorul unei metode unice, cele mai profunde obiective spirituale si materiale. Aflati cum sa accesati Eusentimentul („sentimentul de euforie") – centrul in jurul caruia toate fortele creatoare ale naturii se rotesc – si cum sa-l exploatati, pentru a crea o intentie puternica. Dr. Kinslow va va invata cum sa folositi Intentia AC pentru a imbunatati lipsa de armonie fizica si emotionala, relatiile problematice, dificultatile financiare... si chiar pentru a influenta tensiunile din mediu. Odata initiata, Intentia AC nu presupune niciun efort si este extrem de eficienta. Nu aveti nevoie de vreo pregatire sau de vreun talent special: o simpla schimbare de constiinta este tot ce va trebuie pentru a incepe sa creati minuni in viata voastra, astazi!
DR. FRANK J. KINSLOW Este doctor in Consiliere Clinica Spirituala si studiaza si practica de peste 35 de ani tehnici de vindecare. Are o indelungata experienta clinica de medic chiropractician si o cunoastere aprofundata a filosofiilor si practicilor ezoterice orientale, dar si a celor mai noi teorii din fizica cuantica. In 2007, in urma unei crize personale, a elabo-rat procesul de vindecare instantanee Quantum Entrainment, care, de atunci, a ajutat zeci de mii de oameni din intreaga lume sa-si creeze o viata vibranta si implinita prin simpla citire a cartilor sale. Autorul faimosului Sistem Kinslow ne propune in cartea de fata raspunsuri si solutii neasteptate la intrebari si pro-bleme vechi de cand lumea: · cum sa devenim fericiti · cum sa ne vindecam de afectiuni ale sufletului si ale trupului · cum sa luam decizii mai bune · cum sa ne implinim potentialul · cum sa avem o relatie de cuplu indelungata si fericita etc.

Arta de a crea pace interioara si prosperitate exterioara