Editura Curtea Veche Taci si treci la treaba! 7 pasi pentru a-ti atinge scopurile - Brian Tracy

Editura: Curtea Veche

Autor: Brian Tracy

Anul publicării: 2019

ISBN: 978-606-44-0327-8

Cod Produs: 9786064403278 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Muncesti mult si faci tot ce poti ca sa obtii ce-ti doresti, dar tot nu reusesti? Brian Tracy iti arata ca primul pas spre succes consta in stabilirea unor scopuri clare pe care sa le urmaresti cu perseverenta, pana cand reusesti sa le atingi. Nu este simplu, insa vei vedea ca insusindu‑ti abilitatile potrivite, drumul tau spre succes va fi plin de experiente nemaipomenite, iar la capatul lui te va astepta cu siguranta o reusita.

Vei gasi in carte sfaturi si informatii prezentate succint si cat se poate de pragmatic. Viziunea autorului asupra succesului iti va deschide ochii si te va face atent la lucruri pe care inainte le ignorai sau pe care pur si simplu nu le luai in seama, din lipsa de timp. Indrazneste sa ai scopuri marete si nu te lasa pana cand nu le atingi!
  • Taci si treci la treaba! 7 pasi pentru a-ti atinge scopurile - Brian Tracy

Brian Tracy este unul dintre vorbitorii si formatorii de top din intreaga lume. A tinut peste 5 000 de conferinte in mai mult de 50 de tari, pe teme precum leadershipul, strategia, vanzarile, dezvoltarea personala si profesionala si afacerile de succes, individualizandu‑le prin amestecul unic de umor, cunostinte, informatie si inspiratie.