Editura Niculescu Tactici de seductie • agata • insista • cucereste • recucereste • impartaseste - Thomas W. McKnight, Robert H. Phillips

Editura: Niculescu

Autor: Thomas W. McKnight, Robert H. Phillips

Anul publicării: 2018

ISBN: 978-606-38-0142-6

Stoc epuizat
Cod Produs: 9786063801426 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Oricat de usor pare in filme, sa-ti gasesti iubirea poate fi o chestiune extrem de dificila in viata de zi cu zi, pentru ca in lumea reala nu ai un scenariu in care sa citesti cuvintele cele mai potrivite si sa afli ce trebuie sa faci pentru a avea noroc in dragoste. Adevarul este ca nimanui nu i-ar strica o mana de ajutor pe aceasta tema. Si aici isi intra in rol cartea Tactici de seductie, care vorbeste despre cum sa cuceresti persoana pe care o doresti. De asemenea, iti arata cum sa faci sa functioneze o relatie care intampina probleme si cum sa recuceresti persoana pe care o iubesti si pe care nu ar fi trebuit sa o pierzi niciodata. Asadar, Tactici de seductie te invata arta implinirii in dragoste.

Impartita in doua sectiuni, lucrarea iti ofera zeci de strategii deja testate, menite sa te ajute in cele mai emotionante actiuni de cautare si de reusita de pe parcursul vietii. Tacticile din Partea I te vor ajuta sa castigi inima persoanei pe care o doresti. Cu fiecare strategie parcursa, vei fi din ce in ce mai entuziast, mai increzator si mai dornic sa abordezi persoana visurilor tale in incercarea de a-i cas¬tiga inima. Celor care si-au gasit jumatatea, dar sunt pe cale de-a o pierde, Partea a Il-a le ofera strategii care sa-i ajute in procesul de recastigare a persoanei iubite.

Ei bine, da, poti castiga persoana pe care o doresti, dar o poti recastiga si pe cea pe care ai pierdut-o. Nu trebuie sa te multumesti cu orice sau cu oricine. Visul tau nu este departe de a se implini – si Tactici de seductie este tot ce-ti trebuie ca sa-ti transformi visul in realitate.