Editura For You Crede si vei reusi. Depaseste indoielile, lasa trecutul in urma si deblocheaza-ti intregul potential – Brian Tracy, Christina Stein

Editura: For You

Autor: Brian Tracy, Christina Stein

Anul publicării: 2018

ISBN: 978-606-639-234-1

Stoc epuizat
Cod Produs: 9786066392341 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Indiferent daca negativitatea provine dintr-o relatie trecuta care s-a incheiat prost, dintr-o trauma din copilarie, dintr-un esec in afaceri sau in cariera ori din senzatia de insecuritate generala, autorii te invata sa recunosti in ce masura personalitatea si deciziile iti influenteaza negativitatea constienta – si, deseori, inconstienta. Afla din experienta lor cum sa-ti recapeti controlul asupra gandurilor, sentimentelor si actiunilor, cum sa transformi negativul in pozitiv si sa accepti schimbarile neasteptate ale vietii fara sa recazi in vechile modele negative.

Renuntarea la gandurile negative este unul dintre cei mai importanti pasi catre a trai o viata reusita si implinita, dar si unul dintre cei mai dificili. In cartea „Crede si vei reusi”, un ghid pragmatic si bazat pe cercetari, renumitul Brian Tracy si psihoterapeuta Christina Stein iti prezinta programul lor de Psihologia Succesului pentru a te ajuta sa identifici si sa depasesti tiparele si ideile daunatoare ce te impiedica sa-ti atingi obiectivele sau sa te simti fericit si multumit in viata.

Cartea „Crede si vei reusi” este o lectura esentiala pentru oricine se simte blocat. Foloseste psihologia reusitei pentru a alunga gandurile si comportamentele negative si pentru a-ti debloca intregul potential pentru succes!
BRYAN TRACY

Bryan Tracy este o autoritate de prima mana in domeniul cunoasterii modului de a atinge succesul si realizarea personala. In fiecare an, el tine conferinte in fata a peste 450 000 de oameni, in cadrul unor seminarii publice si private. In cartea Succesul in viata, autorul ne ofera un sistem puternic, cu eficienta maxima, bazat pe cercetari si aplicatii practice ce s-au desfasurat pe parcursul a 30 de ani. Acest sistem poate fi aplicat imediat, pentru a obtine rezultate mai bune in absolut fiecare aspect al vietii voastre.