Drept comunitar. Integrarea europeana. Impactul asupra schimburilor comerciale europene si mondiale

• Autor:

• Editura: Editura Universitară

ISBN: 978-973-749-221-0

• Anul publicării:

Ediţia: I

2100 RON

Disponibilitate: stoc epuizat

Acest produs nu este pe stoc momentan.

Despre autor

Daniel-Mihail Sandru

Profesor universitar la Universitatea din Bucuresti, Universitatea Crestina „Dimitrie Cantemir”.  A fondat si coordoneaza Centrul de Studii de Drept European al Institutului de Cercetari Juridice „Acad. Andrei Radulescu” al Academiei Române. Judecator ad hoc la Curtea Europeana a Drepturilor Omului si arbitru la Curtea de Arbitraj Comercial International de pe lânga Camera de Comert si Industrie a României. Presedinte al Societatii de Stiinte Juridice si al Asociatiei Române de Drept si Afaceri Europene. Redactor sef al Revistei române de drept european (Wolters Kluwer). Poate fi contactat la adresa [email protected]; pagina web: www.mihaisandru.ro.

Unde se găseşte

• Anticariat online
  • SC Atlas Group Distribution SRL– Bucuresti

• SC Astro Impex SRL- Bucuresti