Editura Gama Junior Mijloacele de transport. Bebe cunoaste.

Editura: Gama Junior

Anul publicării: 2019

ISBN: 978-606-824-898-1

Stoc limitat
Cod Produs: 9786068248981 Ai nevoie de ajutor? 0745 200 718 / 0745 200 357
Utila pentru a-i invata pe bebelusi cuvinte noi, cartea prezinta zece mijloace de transport. Este cartonata integral, usor de apucat si rezistenta la rasfoire.

Seria Bebe cunoaste este dedicata copiilor de varsta mica, aflati la primele interactiuni cu cartea. Notiunile sunt prezentate in perechi usor de asociat in propozitii. Toate volumele din colectie au pagini cartonate, rezistente la rasfoire. In fiecare sunt ilustrate zece cuvinte esentiale pentru vocabularul bebelusilor, prezentate in perechi usor de asociat in propozitii. Cu ajutorul cartii, copilul va invata denumirile celor mai cunoscute mijloace de transport si isi va dezvolta limbajul. Cartea este destinata copiilor de 0-2 ani.

Din aceeasi colectie mai fac parte: • Pachet Bebe cunoaste vol 7-12 • Bebe cunoaste Marea • Bebe cunoaste Culorile • Bebe cunoaste Natura • Bebe cunoaste Hainele • Bebe cunoaste Gazele • Bebe cunoaste Cifrele • Bebe cunoaste Animalele domestice • Bebe cunoaste Fructele • Bebe cunoaste legumele • Bebe cunoaste Animalele salbatice Descopera si restul cartilor din colectia de Carti Bebe invata