Drept comunitar. Integrarea europeana. Impactul asupra schimburilor comerciale europene si mondiale

• Autor:

• Editura: Editura Universitară

ISBN: 978-973-749-221-0

• Anul publicării:

Ediţia: I

2100 RON

Disponibilitate: stoc epuizat

Acest produs nu este pe stoc momentan.

Despre autor

Daniel-Mihail Sandru

Profesor universitar la Universitatea Crestina „Dimitrie Cantemir” si Universitatea din Bucuresti. A fondat si coordoneaza Centrul de Studii de Drept European al Institutului de Cercetari Juridice „Acad. Andrei Radulescu” al Academiei Române. Judecator ad hoc la Curtea Europeana a Drepturilor Omului si arbitru la Curtea de Arbitraj Comercial International de pe lânga Camera de Comert si Industrie a României. Presedinte al Societatii de Stiinte Juridice si al Asociatiei Române de Drept si Afaceri Europene. Redactor sef al Revistei române de drept european (Wolters Kluwer). Poate fi contactat la adresa mihai.sandru@csde.ro; pagina web: www.mihaisandru.ro.

Unde se găseşte

• Anticariat online
  • SC Atlas Group Distribution SRL– Bucuresti

• SC Astro Impex SRL- Bucuresti